Čeká vás od září v B smile nějaká změna?

Vážení pacienti,

věříme, že poskytování kvalitního stomatologického ošetření má smysl i na venkově a v malých městech, proto pracujeme ve vaší blízkosti. Snažíme se neustále zvedat standard naší péče a komfort pro naše pacienty, aby se u nás cítili, co nejlépe.

Od 1.9.2024 proto dochází v našem zubním centru v Osové Bítýšce k organizačním změnám. V budově Centra zubní péče B smile začnou fungovat dvě stomatologické praxe:  B smile a B smile care.

U stomatologické praxe B smile se nic nemění a všechno zůstává, tak jako doposud.

Nová stomatologická praxe B smile care  nebude mít smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Veškerá péče bude tedy hrazena pacientem. V B smile care bude ordinovat MDDr. Marie Kopečná, kterou i nadále najdete v ordinaci č. 3 v budově Centra zubní péče. Paní doktorka Kopečná je parodontolog a bude nabízet vysoký standard a úroveň stomatologické péče.

Rozhodnutí založit novou praxi bez smlouvy se ZP jsme učinili po dlouhé úvaze. Hlavní důvody jsou:

  • Dostatek času na ošetření = kvalita ošetření

Úhrady stomatologických výkonů zdravotními pojišťovnami neodpovídají reálným nákladům moderní stomatologické praxe. Lékaři jsou tak nuceni krátit čas ošetření.

  • Nesmyslná byrokracie, která ukrajuje čas na pacienty

Časová náročnost administrativy stomatologické praxe spolupracující s pojišťovnami je obrovská. Myslíme si, že zubní lékaři by se měli věnovat především ošetřování pacientů a nemrhat čas zbytečným papírováním.

  • Výkony hrazené pojišťovnou již dlouho nejsou standardní péče

Stomatologické výkony hrazené zdravotní pojišťovnou neodpovídají možnostem moderní stomatologie.

Paní doktorka Kopečná již začala přijímat pacienty do nové stomatologické praxe B smile care. Objednat na vstupní vyšetření se můžete na tel. 733 610 662 nebo e-mailem: recepce@bsmile.cz nebo osobně na recepci Centra zubní péče.

Paní doktorce Kopečné přejeme hodně spokojených pacientů.

V Osové Bítýšce dne 31.5.2024

 

_________________________

   Ing. Michal Brázdil, MBA

      jednatel B smile s.r.o.